PŘIHLÁŠENÍREGISTRACE

Do jakých PROJEKTŮ 
umožňujeme investovat?

ZAJISTÍME FINANCOVÁNÍ PRO VÁŠ byznys

NEBANKA dokáže svým KLIENTŮM zprostředkovat bezkonkurenčně rychlé financování podnikatelského projektu. Vše záleží jen na jeho kvalitě, pružnosti vzájemné spolupráce a rychlosti poskytnutí všech potřebných informací. Od analýzy podkladů, přes vyhodnocení projektu, přípravy smluv ke schválení financování a započetí spolupráce s partnery jsou to zpravidla jednotky dní. Jakým situacím umí NEBANKA pomoci se například vyhnout?

"V jiné instituci mi pro můj záměr slíbili rychlý úvěr. 3 měsíce jsem dokládal dokumenty, lhůty plynuly a byznys zatím stál."

PODNIKATEL 1

"Náš projekt banka může financovat za splnění podmínek. Pro jejich dosažení však také musíme vynaložit značné prostředky."

PODNIKATEL 2

"Naši fungující firmu postihla covidová opatření. Kvůli výkyvu v účetní historii úvěr z důvodu přísných pravidel nedostaneme."

PODNIKATELKA 3

"​Mám exekuci. Věřitel odmítá spolupracovat na vyřešení závazku. Firmu mám v kondici, finance na  projekt jsou však nedosažitelné."

PODNIKATEL 4

"Mám z předchozí praxe kvalitní know-how, tým, zázemí i spoustu potenciálních zákazníků. Moje firma však nemá dostatečnou historii."

PODNIKATELKA 5

"Dlouhá splatnost faktur od našich odběratelů hrozí, že nás zadusí. Pro plynulý chod firmy potřebujeme provozní financování."

PODNIKATEL 6

NEBANKA s.r.o.

Bucharova 1314/8
158 00 Praha 5
IČ: 08672181
Datová schránka: 53igxjz
Telefon: 210 082 282

NEBANKA, s.r.o. , se sídlem Bucharova 1314/8, Stodůlky, 158 00 Praha 5, IČ 08672181, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. C 321946

info@nbnk.cz
www.nbnk.cz

Zajímá Vás, jak s námi vydělat peníze? Nebo máte podnikatelský záměr, který potřebujete zainvestovat? Zanechte nám své telefonní číslo, budeme Vás kontaktovat. Těším se na spolupráci!

LIBOR SLAVOTÍNEK
Jednatel společnosti NEBANKA s.r.o.

KONTAKTUJTE NÁS

Vaše zpráva byla odeslána. Děkujeme!
Nebylo možné odeslat zprávu.